Usługi Serwisu Claudia Toruń

Firma świadczy usługi związane z bezpośrednią eksploatacją pojazdów oraz maszyn i urządzeń energetycznych.

Usługi Serwisu Claudia Toruń

Zakres wykonywanych prac i usłu świadczonych w siedzibie firmy i u klienta

Wymiana oleju silnikowego i przekładniowego

Kupiony u nas olej wymieniamy gratis. Regularnie sprawdzaj poziom oleju w silniku, zwłaszcza po jego wymianie !

Wymiana filtrów

Kupione u nas filtry wymieniamy gratis. Filtry są typową częścią eksploatacyjną w każdym urządzeniu i podlegają regularnej wymianie. Nie warto zwlekać z wymianą filtrów ani poświęcać czasu na ich czyszczenie, ponieważ w większości przypadków będzie to jedynie pozorna oszczędność.

W każdym samochodzie znajduje się kilka filtrów – wszystkie mają różne funkcje, jedne bardziej, a drugie mniej ważne, trzeba je jednak systematycznie wymieniać.

Wymiana płynu chłodniczego i płynu wspomagania

Kupiony u nas płyn wymieniamy gratis.

Przegląd i sprawdzanie szczelności klimatyzacji

Żaden układ klimatyzacyjny nie jest idealnie szczelny, a ubytki czynnika chłodzącego spowodowane eksploatacją powodują, że w jego miejsce do systemu dostaje się wilgoć. Wilgoć powoduje korozję, która niszczy parownik i chłodnicę klimatyzacji. To najczęściej wymieniane elementy, z tego powodu układ klimatyzacji powinien być czyszczony, oraz uzupełniony czynnikiem raz w roku.

Nieszczelności w układzie klimatyzacji samochodowej szuka się za dwoma metodami. 

  • Do klimatyzacji nabija się azot z specjalnym barwnikiem. Za pomocą lampy ultrafioletowej sprawdza się dokładnie wszystkie przewody, połączenia itd. Barwnik świeci w ultrafiolecie i wskazuje przeciek.
  • Za pomocą elektronicznego czujnika wykrywającego gaz sprawdza się cala instalację końcówki czujnika. Jeśli jest przeciek, czujnik piszczy.

Czyszczenie i napełnianie układu klimatyzacji

Nasza ekipa zajmuje się także kompleksowymi usługami związanymi z napełnianiem, naprawą oraz czyszczeniem klimatyzacji samochodowej. Niezależnie od tego, czy jesteś posiadaczem autobusu, samochodu osobowego, ciężarowego czy dostawczego dokonamy profesjonalnej i precyzyjnej dezynfekcji oraz czyszczenia układów z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu oraz czynników i olejów firmy WAECO.

Stosujemy chemiczną dezynfekcję układu za pomocą ozonu i pełne odgrzybianie, które zwiększa bezpieczeństwo Twoje oraz pasażerów. Przeprowadzamy pełną obsługę układów klimatyzacji czynnikiem – R134A urządzeniem Texa- K610E.

Odgrzybianie klimatyzacji

Niezbędna jest dezynfekcja klimatyzacji, zwana odgrzybieniem. Bakterie i drobnoustroje dostające się do wnętrza auta przez kratki nawiewu, mogą bowiem być niebezpieczne dla zdrowia kierowcy i pasażerów konieczna jest regularna wymiana filtra kabiny i czyszczenie.

Stosujemy wszystkie metody odgrzybiania : chemiczną, poprzez ozonowanie, i pianą.

Wykrywanie i kasowanie błędów silnika

W zależności od modelu i wyposażenia pojazdu możemy diagnozować silnik, system ABS, immobilizer, panel wskaźników deski rozdzielczej, system poduszek powietrznych, sterowanie okien i drzwi, automatyczną klimatyzację, automatyczną skrzynię biegów, centralny komputer sterujący, funkcje komfortu, radioodtwarzacz, TV/DVD i wiele innych.

Drobne naprawy motoryzacyjne

Przeglądy sezonowe, drobne naprawy mechaniczne uzupełnianie ubytków konserwacyjnych usuwanie drobnych rys lakierniczych.
Bezpłatny montaż kupionych u nas akcesoriów samochodowych.

Dowóz zamówionego towaru

Zamówiony towar dowozimy z siedziby firmy do klienta własnym transportem, nawet w trybie ekspresowym

Bezpłatne doradztwo techniczne w doborze odpowiednich olejów i środków

Udzielamy darmowych porad w zakresie najlepszego doboru produktów i ich zamienników

Usługi Serwisu Claudia Toruń

Uwaga !

Wszystkie usługi wykonujemy w oparciu o wypracowane standardy. Dbamy o jakość oferowanych produktów. Z sukcesem pozyskując nowych odbiorców, dbamy przede wszystkim o utrzymanie i zaspakajanie wszystkich naszych stałych klientów. Mając pełną świadomość tego, że dalszy rozwój naszej firmy zależy od zadowolenia naszych Klientów wdrażamy i ciągle doskonalimy System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy 9001.

Otwarte

Poniedziałek – Piątek 09.oo – 16.oo
Sobota – na telefon

Obszar działania

Toruń miasto
Okolice w promieniu do 100 km

Najbliższe dzielnice

Osiedle Wrzosy
Osiedle Jar

Dane kontaktowe

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować!

Telefon komórkowy:
502 481 101 ; 56 652 95 42

Email: 
claudiaoleje@poczta.onet.pl

Adres: 
87-100 Toruń – Wrzosy, ul. Żbikowa 5

Copyright © 2014 – 2023 – Powered by –  P.W.Claudia – Barbara Rokosz