Warunki Usług

Serwis Oleje Claudia Toruń dokłada wszelkich starań, aby wszystkie nasze produkty pochodziły z legalnej dystrybucji, ale nie może ponosić odpowiedzialności za nieprzewidziane problemy.

Warunki Usług

Usługi ujęte w Ofercie wykonywane są na żądanie klienta.

Serwis Oleje Claudia Toruń dokłada wszelkich starań, aby wszystkie nasze produkty były oryginalne i pochodziły z legalnej dystrybucji, ale nie może ponosić odpowiedzialności za nieprzewidziane problemy np. wadliwa partia producenta.

Wszystkie pojazdy klientów są w pełni objęte ubezpieczeniem Serwis Claudia Oleje Toruń, podczas gdy prace naprawcze przeprowadzane są na ich terenie.

Serwis Claudia Oleje Toruń ponosi odpowiedzialność wyłącznie za akcesoria i urządzenia zainstalowane w pojeździe oraz za inne przedmioty przekazane po uprzedniej inwentaryzacji a także za poziom paliwa odnotowany przy przyjmowaniu pojazdu do naprawy.

Serwis Claudia Oleje Toruń nie ponosi odpowiedzialności za montowane akcesoria samochodowe (np. filtr oleju, olej samochodowy itp.) dostarczone przez klienta.

Serwis Claudia Oleje Toruń ma prawo odmówić usługi jeśli jej wykonanie jest niezgodne ze „sztuką rzemieślniczą”. Dotyczy to głównie naprawy przy sugestii właściciela pojazdu do wykonania naprawy niezgodnie ze sztuką serwisową.

Możliwy jest sposób usługi zgodny z sugestią klienta jedynie na jego odpowiedzialność i ryzyko, po podpisaniu stosownego pisemnego oświadczenia. W takim przypadku klient traci prawo do 6 miesięcznej gwarancji naprawczej.

Wykonawca zobowiązany jest do odnotowania  wszystkich stwierdzonych przez niego prac i usterek. W przypadku stwierdzonych usterek, a nie zleconych do naprawy, wykonawca uprzedzi klienta o konieczności usunięcia tych usterek, które mają wpływ na bezpieczeństwo pojazdu.

Na życzenie klienta zostaną określone szacunkowe koszty usługi.

Odbiór pojazdu, dokumentów i kluczyków może nastąpić po całkowitym uiszczeniu należności w stosunku do Serwis Claudia Oleje Toruń.

Odbiór pojazdu przez klienta lub jego pełnomocnika, oznacza potwierdzenie wykonania wszystkich usług zleconych wykonawcy, zgodnie ze zleceniem.

Klient ma prawo zobaczyć wymienione akcesoria, jeśli zażądał tego odpowiednio wcześniej.

Otwarte

Poniedziałek – Piątek 09.oo – 16.oo
Sobota – na telefon

Obszar działania

Toruń miasto
Toruń gmina

Najbliższe dzielnice

Osiedle Wrzosy
Osiedle Jar

Dane kontaktowe

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować!

Telefon komórkowy:
+48 502 481 101

Email: 
claudiaoleje@poczta.onet.pl

Adres: 
87-100 Toruń – Wrzosy, ul. Żbikowa 5

Copyright © 2014 – 2023 – Powered by –  P.W.Claudia – Barbara Rokosz